Lukáš Kuklík

Mistr MČR II. CAMS družstva 2020, 2021
2. místo MČR II. CAMS 2019
3. místo Rocknride 2021

Lukáš se primárně zaměřuje na enduro tréninky začátečníků a pokročilých jezdců. Nicméně trénuje i motokrosové, superenduro prvky. Jeho tréninky jsou zaměřené především na správnou techniku jízdy a bezpečné ovládání motocyklu.

Je držitelem trenérské licence C se zaměřením na enduro a motokros.

Kurzy endurové školy

Jeden tréninkový kurz zahrnuje celkem 4 hodiny intenzivního tréninku. V ceně jsou zahrnuty informace o základní údržbě motocyklu, k tréninku fyzické kondice, nákupu vybavení a další užitečné informace.

1 osoba + trenér

Individuální trénink

S offroad ježděním teprve začínáte, nebo jste již zkušenějším jezdcem? Chcete mít instruktora pouze a jen pro sebe? Můžete využít individuálního kurzu 1 na 1.

(obvyklá cena poplatku, určuje pronajímatel tratě)

2 a více osob

Skupinový trénink

Pokud chcete být zařazeni do menší skupinky jezdců podobných jezdeckých zkušeností jako vy, nebo chcete přijet s partou přátel, tak můžete využít možnosti skupinových tréninků.

(obvyklá cena poplatku, určuje pronajímatel tratě)

Partneři endurové školy

Lukáš Kuklík

(pokud nezvedám telefon TRÉNUJI – zavolám v podvečer) Proto preferuji kontaktní formulář níže.

kontaktní formulář

Zapůjčení vybavení - Ceník a více informací zde
nebo

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Zrušení kurzu ze strany klienta méně než 5 dní před termínem, musí klient uhradit 50% z celkové částky. V případě nemoci nebo zranění prosím kontaktujte vašeho trenéra a domluvíte na vyřešení situace.

Objednání stravování

V Hodoníně máme možnost objednání stravování. Správcova manželka Saša nám připravuje domácí jídlo, tak pokud se nechcete zabývat vařením, tak můžete využít jídla od Saši. Máme k dispozici takovou „klubovnu“ , kde je veškeré toto občerstvení a samozřejmě i zatopeno.

Snídaně 8:00-9:00 hod: Párky, tousty, pečivo (slané i sladké), káva, čaj atd.

Oběd 12:00 hod: Poctivá domácí polévka s pečivem

Večeře od 16:15 hod (ihned po doježdění): domácí jídlo (mění to.. někdy těstoviny, někdy kuře atd) .. a pořádná porce :)

Ceny jídel: SNÍDANĚ: 150,- , OBĚD 120,- , VEČEŘE 250,-

Sjednání cestovního pojištění

S ohledem na to, že budeme v zahraničí, tak je potřeba, abychom měli všichni sjednané cestovní pojištění, které kryje EXTRÉMNÍ SPORTY .. konkrétně MOTOKROS

Pozor neplést si to s úrazovým pojištěním.. toto je na případné lékařské ošetření a je to velmi důležité. Pokud budete chtít sjednat přes nás, tak zařídíme.
Cena za osobu na ty 4 dny: 400,- .

Objednání pojištění je ZÁVAZNÉ

*pokud někdo do Maďarska z nějakého důvodu nedorazí, tak pojištění mi bude muset zaplatit, protože už to bude zaplacené na pojišťovně.